Építésvezető (Debrecen)

  • Cég neve

    DVM Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, BMW Körút

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • magasépítési területen a cég generál/szerkezetes kivitelezési munkáinak helyszíni koordinálása, vezetése
  • a kivitelezési munkák irányítása, ellenőrzése
  • építőipari projektek műszaki lebonyolítása
  • a projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomon követése
  • építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása
  • szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • kivitelezés minőségi ellenőrzése
  • ütemtervek készítése és azok betartatása
  • szükség esetén együttműködés a hatóságokkal
  • építési naplók vezetése és ellenőrzése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettséggel rendelkezel
  • érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultságod van
  • legalább 3-5 év szakmai, releváns építőipari tapasztalatot szereztél, főleg ipari vagy csarnok szerkezeti kivitelezésben vagy magasépítésben, generál kivitelezésben, szerkezetépítésben
  • döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientált vagy
  • határozott fellépéssel, igényes attitűddel és nagyfokú teherbírással rendelkezel
  • mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel kiemelkedően hatékonyan kommunikálsz

Előnyt jelent

Angol / német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • változatos és komplex feladatok
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • debreceni munkavégzés
  • kreatív és innovatív környezet
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás
  • prémium egészségbiztosítás

Céginformáció

Szeretsz alkotni, valami nagy dolgot létrehozni? Szeretnél Debrecen egyik meghatározó ipari épületének kivitelezésében részt venni ? Ha igen, nálunk a helyed! Várunk építésvezetőnek a DVM grouphoz!
ÉPÍTÉSVEZETŐ munkatársat keresünk Debreceni munkavégzéssel.
Az építésvezető  igényes építőipari projekteket irányít a helyszínen, a cég képviselője alvállalkozók, partnerek és ügyfelek, valamint a közvélemény felé. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked az eredmény, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtatni; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság, értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.